Movies
Ratings
194
The IslandRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
HeatRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The DepartedRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Die Hard 2Rated ★ 3.5
OblivionRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5
RedRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0