Titles you rated
Saw VIRated ★ 3.5
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
A Frozen FlowerRated ★ 3.5
Our PresidentRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 2.5
Train to BusanRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
DunkirkRated ★ 5.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Rust and BoneRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
A Better TomorrowRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 3.0