Titles you rated
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 1.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
My PrincessRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 2.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.0
High KickRated ★ 4.0