Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 4.5
UpRated ★ 5.0
Se7enRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Our Twisted HeroRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 4.0