Titles you rated
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
WestworldRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.0
Bad GuyRated ★ 5.0
LobbyistRated ★ 3.0
Ordinary LoveRated ★ 3.0- BodyguardRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 4.0
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 4.0
Potato Star 2013QR3Rated ★ 4.0
All About My RomanceRated ★ 3.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.5
PianoRated ★ 3.0