Movies
Ratings
295
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
HuskRated ★ 3.0
Mary Shelley's FrankensteinRated ★ 3.0
Dead SnowRated ★ 3.0
Starship TroopersRated ★ 3.5
TremorsRated ★ 3.0
AnacondaRated ★ 2.0
GremlinsRated ★ 3.5
The CaveRated ★ 1.0
Hollow ManRated ★ 3.0
The StrangersRated ★ 2.5
Eight Legged FreaksRated ★ 2.5
Friday the 13thRated ★ 2.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
MisericordiaRated ★ 3.5
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
The ApartmentRated ★ 5.0
La HaineRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.5