Titles you rated
The HoldoversRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Last CrusadeRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Temple of DoomRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Love, RosieRated ★ 2.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
Castaway on the MoonRated ★ 2.0
WALL-ERated ★ 3.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Enola Holmes 2Rated ★ 3.0
Asteroid CityRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0