Titles you rated
Neil Gaiman's Likely StoriesRated ★ 3.5
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
All About EveRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Golden TimeRated ★ 3.0
Twenty AgainRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.0
SignRated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Coffee PrinceRated ★ 3.5
GhostRated ★ 4.0