Titles you rated
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Shugo Chara!Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
What's Wrong with Secretary KimRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 3.5
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
The Office Blind DateRated ★ 2.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0