Movies
Ratings
250
Little ForestRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.5
PatersonRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
The Fundamentals of CaringRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 3.0
Paris Can WaitRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 3.5
MaudieRated ★ 4.0
AdoreRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Hear MeRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
GiftedRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 4.0
SingRated ★ 3.5
Manchester by the SeaRated ★ 3.0