Titles you rated
The WailingRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0- CreepRated ★ 2.0
Inside OutRated ★ 4.5
Planet of the ApesRated ★ 4.5
Dark CityRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 5.0
Lord of the FliesRated ★ 5.0
AkiraRated ★ 5.0
Jesus of MontrealRated ★ 5.0
Bagdad CafeRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
ThirstRated ★ 5.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 5.0
Total EclipseRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 5.0