Titles you rated
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
New Recruit Season 2Rated ★ 4.0
New Recruit Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 3.5
One Dollar LawyerRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Black DogRated ★ 4.0
Street Food FighterRated ★ 5.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0