Titles you rated
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
DisobedienceRated ★ 3.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Disappearance of Eleanor Rigby: ThemRated ★ 3.5
The Last WordRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Friends with BenefitsRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 3.0
NightcrawlerRated ★ 2.5
Dancing QueenRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
You Call It PassionRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
MasterRated ★ 3.5
I Can SpeakRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5