Titles you rated
The IrishmanRated ★ 4.0
Us and ThemRated ★ 4.0
Smile 2Rated ★ 3.0
Inside OutRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.5