Movies
Ratings
256
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
ArahanRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
The Legend of TarzanRated ★ 3.5
The InternRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
DeadpoolRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Inside MenRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0