Titles you rated
Obi-Wan KenobiRated ★ 5.0
Blue BirthdayRated ★ 4.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 1.5
Mystic Pop-up BarRated ★ 0.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
The Haunting of Bly ManorRated ★ 3.5
Listen to My HeartRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
The HeirsRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Where Is My Friend's HomeRated ★ 2.5
Cat's PleasesRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Movie RoomRated ★ 3.0
Free!Rated ★ 1.5
Kingdom Season 1Rated ★ 2.0
Law & Order: Special Victims Unit Season 1Rated ★ 3.0
Show! Music CoreRated ★ 3.0