Titles you rated
Time RenegadesRated ★ 2.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Pretty WomanRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 3.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Christmas in AugustRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.5
GhostRated ★ 3.5
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 4.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
UpRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 3.5
Con AirRated ★ 3.0