Series
Ratings
47
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Trap of YouthRated ★ 4.0
Money's WarfareRated ★ 4.5
Thousand Years of LoveRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
PianoRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 4.0
SeoulmoonRated ★ 4.5
Tears of the DragonRated ★ 5.0
TazzaRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Golden RainbowRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Melody of LoveRated ★ 3.5
Jeong Do JeonRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
God of WarRated ★ 4.0
Birth SecretRated ★ 3.5