Movies
Ratings
922
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
The Phoenician SchemeRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
Borg vs McEnroeRated ★ 4.0
In Our PrimeRated ★ 3.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
The Solitary GourmetRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5
El Camino: A Breaking Bad MovieRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0