Titles you rated
PiRated ★ 0.5
Initial D Extra StageRated ★ 4.5
Major: The Ball of FriendshipRated ★ 4.5- Library War: The Wings Of RevolutionRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: The Last MissionRated ★ 4.0
A Certain Magical Index: The Miracle of EndymionRated ★ 4.0
Sailor Moon S the Movie: Hearts in IceRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: New Kyoto Arc - Cage of FlamesRated ★ 5.0- Future GPX Cyber Formula Earlydays RenewalRated ★ 4.5
Blue Exorcist: The MovieRated ★ 3.5
Psycho-Pass: The MovieRated ★ 4.5
Pokémon the Movie: Hoopa and the Clash of AgesRated ★ 3.5
The Powerpuff Girls MovieRated ★ 4.0
Puella Magi Madoka Magica the Movie Part III: RebellionRated ★ 5.0
Trigun: Badlands RumbleRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Bio-BrolyRated ★ 1.0
Dragon Ball Z: Bojack UnboundRated ★ 2.5
Fate/stay night: Unlimited Blade WorksRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Wrath of the DragonRated ★ 5.0
Dragon Ball Z: Broly - Second ComingRated ★ 4.5