Movies
Ratings
201
SpyRated ★ 3.0
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
LegendRated ★ 2.5
In TimeRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The Time MachineRated ★ 2.5
AbductionRated ★ 2.0
The GrandmasterRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
Going by the BookRated ★ 3.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
SplitRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Midnight RunnersRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.5