Movies
Ratings
342
Oliver TwistRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Dance sports GirlsRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 3.0
DetroitRated ★ 4.0
We Own the NightRated ★ 4.5
Quill: The Life of a Guide DogRated ★ 5.0
Painted FireRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 2.5
Midnight DinerRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 3.0
C'est Si BonRated ★ 2.0
The OutlawsRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 2.5
Schindler's ListRated ★ 2.0
Extreme JobRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 3.5
SolaninRated ★ 1.5
CapernaumRated ★ 3.5