Titles you rated
- Star in My HeartRated ★ 3.0
The Way of the HousehusbandRated ★ 1.0
13 Reasons Why Season 3Rated ★ 3.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
When the Weather is FineRated ★ 3.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.5
Stranger Season 2Rated ★ 4.0
StrangerRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
LIFERated ★ 2.5
Sixth SenseRated ★ 3.0
Forecasting Love and WeatherRated ★ 3.5
Spring DayRated ★ 3.5
MotherRated ★ 3.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 2.5
Hyori's Bed and BreakfastRated ★ 3.5- New NonstopRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 2.5