Series
Ratings
14
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
The Seven Deadly Sins: Revival of the CommandmentsRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 3.0
Asobi AsobaseRated ★ 4.0
The Seven Deadly SinsRated ★ 4.0
xxxHOLiCRated ★ 5.0- xxxHOLiC KeiRated ★ 5.0
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Doctor Who: The Next DoctorRated ★ 4.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 5.0