Titles you rated
KikujiroRated ★ 3.0
Rainbow SongRated ★ 3.0
I Just Didn’t Do ItRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
MoonlightRated ★ 4.5
The HoldoversRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.5
ShopliftersRated ★ 4.5
NapoleonRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Good MorningRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.5
The FabelmansRated ★ 5.0