Movies
Ratings
150
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 2.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Murder, Take OneRated ★ 3.5
Saw IIRated ★ 2.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Blades of BloodRated ★ 3.0
V for VendettaRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 2.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 3.0
ThorRated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5