Series
Ratings
26- Terms of EndearmentRated ★ 4.5
- Oh! Pil Seung And Bong Soon YoungRated ★ 3.0
SandglassRated ★ 5.0
Tears of the DragonRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0
9 End 2 OutsRated ★ 4.5
Summer ScentRated ★ 4.5
The King of DramasRated ★ 4.0- Emperor of the SeaRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 2.5
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Miss MermaidRated ★ 3.5
Behind the White TowerRated ★ 4.5
Bad GuysRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
JumongRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5