Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.5
I, RobotRated ★ 4.5
Late BlossomRated ★ 4.5
Night at the MuseumRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.5
The WolverineRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.5
Another Public EnemyRated ★ 4.5
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5