Titles you rated
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 4.5
Empress MyeongseongRated ★ 4.0
Cheo YongRated ★ 3.0
Bel AmiRated ★ 2.0
Who Are You?Rated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Cinderella's StepsisterRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 4.0
Mr. BackRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 5.0
GrimmRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 4.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Gap DongRated ★ 5.0