Movies
Ratings
186
Mood of the DayRated ★ 4.0
Non-StopRated ★ 2.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 3.5
GravityRated ★ 5.0
Blood and TiesRated ★ 2.5
PompeiiRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
QuickRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 4.5
Confession of MurderRated ★ 4.5
The TowerRated ★ 3.0
Love 911Rated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.5
Fists of LegendRated ★ 4.0