Titles you rated
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 5.0
School 2013Rated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5