Titles you rated
Music and LyricsRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
CocoRated ★ 3.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Blade IIRated ★ 3.5
BladeRated ★ 4.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 2.0
Minority ReportRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
TrapRated ★ 2.5
A Complete UnknownRated ★ 4.0
AkiraRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5