Movies
Ratings
220
(500) Days of SummerRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.0
Crows ZeroRated ★ 3.5
Red Cliff Part IIRated ★ 2.5
Mr. SocratesRated ★ 2.5
Hollow ManRated ★ 2.5
ValkyrieRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
AliensRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.5
The SuspectRated ★ 2.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 2.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.0
Eagle EyeRated ★ 3.5
OblivionRated ★ 2.5
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 2.5
KnowingRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 3.5