Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
Jungle CruiseRated ★ 1.0
The MummyRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.5
LucyRated ★ 0.5
The Incredible HulkRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 2.5
The Addams FamilyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 2.5
Mrs. Harris Goes to ParisRated ★ 1.0
GhostbustersRated ★ 1.5
Addams Family ValuesRated ★ 3.0
Men in BlackRated ★ 3.5
Death Becomes HerRated ★ 2.5
Do RevengeRated ★ 2.0
Mafia MammaRated ★ 2.5
Red, White & Royal BlueRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.0