Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
Rebel RidgeRated ★ 3.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- The UglyRated ★ 4.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.0
The Last Stop in Yuma CountyRated ★ 3.5
The ClosetRated ★ 3.0- Urban MythsRated ★ 0.5
Inside Out 2Rated ★ 3.0
Handsome GuysRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 2.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The Divine FuryRated ★ 2.0
Don't Buy the SellerRated ★ 2.5