Movies
Ratings
299
WhiplashRated ★ 3.5
Our TimesRated ★ 2.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 3.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
He's Just Not That Into YouRated ★ 2.5
LUCK KEYRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
LooperRated ★ 3.0
Battle RoyaleRated ★ 1.5
The Messenger: The Story of Joan of ArcRated ★ 3.5
ArmageddonRated ★ 3.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 3.0
SaltRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
The Chef of South PolarRated ★ 2.5