Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 2.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.0
Come Back AliveRated ★ 2.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0- SoulmateRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Splash Splash LoveRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 4.0
BigRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5