Titles you rated
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
FlowRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
MaterialistsRated ★ 3.5
28 Days LaterRated ★ 3.5
SecretRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.5
Perfect DaysRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Escape from AlcatrazRated ★ 3.5
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
The HoldoversRated ★ 4.0
Big FishRated ★ 4.5
A Gentle Breeze in the VillageRated ★ 3.5
The ThingRated ★ 4.0
WaterworldRated ★ 3.0