Titles you rated
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 5.0
Romance of Their OwnRated ★ 3.5
Death NoteRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 4.5
AvatarRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Mamma Mia!Rated ★ 5.0
MarathonRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0