Movies
Ratings
595
Zootopia 2Rated ★ 4.5
FrankensteinRated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 3.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.5
CompanionRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.5
Se7enRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5