Titles you rated
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
I Am Not Okay with ThisRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Yong PalRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
The Jingbirok: A Memoir of Imjin WarRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0