Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.5
The BearRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 3.5
A Family AffairRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Love ResetRated ★ 4.0
The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
HungerRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
BabylonRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5