Series
Ratings
29
SkinsRated ★ 4.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Woman of DignityRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.5
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0