Titles you rated
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.0
Avengers: EndgameRated ★ 2.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 2.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.0
ThorRated ★ 2.5
Single in SeoulRated ★ 1.5
Angels & DemonsRated ★ 2.5
Hidden FaceRated ★ 1.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.0
VenomRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 3.5