Titles you rated
FameRated ★ 5.0
High School Musical 3: Senior YearRated ★ 5.0
DetachmentRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
A Letter to MomoRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 3.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
PunchRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.5
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5