Titles you rated
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
R-PointRated ★ 3.0
Notting HillRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 5.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.0