Titles you rated
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Secret LoveRated ★ 4.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.5
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0