Titles you rated
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 2.0
AvatarRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
BlindRated ★ 2.5
TedRated ★ 5.0
The Sound of MusicRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 3.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
A Frozen FlowerRated ★ 2.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
TangledRated ★ 5.0
MulanRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.5