Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
Dog Day AfternoonRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
A Bridge Too FarRated ★ 4.5
A Brighter Summer DayRated ★ 4.0
In the Mouth of MadnessRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 4.0
UndoRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.0
NosferatuRated ★ 2.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 3.0