Series
Ratings
26
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 2Rated ★ 4.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 3.5
NarcosRated ★ 2.5
NarcosRated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.0
Money HeistRated ★ 3.0
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 2.5
EliteRated ★ 2.5
EliteRated ★ 3.5
Warrior Nun Season 1Rated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
The SpyRated ★ 3.5
EliteRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Designated Survivor season 2Rated ★ 2.5